nowości


SOLIDNI W BIZNESIE


Żetony plastikowe z naklejką 3D
Żeton z
naklejką 3D
(2 zł)
 

Żetony plastikowe do wózków sklepowych i bagażowych wykonane z plastiku ABS kolorystycznie dobierane na bazie wzornika RAL (przy dużych nakładach) o rozmiarze 2 zł. Na żetonie można przykleić naklejkę żywiczną 3D o średnicy 17 mm.

galeria »
 
żetony
Breloki plastikowe z żetonem - MIDI
Żeton MIDI
(22 x 15 mm)
 
Żetony plastikowe do wózków sklepowych i bagażowych wykonane z plastiku ABS kolorystycznie dobierane na bazie wzornika RAL (przy dużych nakładach). Na korpusie można przykleić naklejkę żywiczną 3D o rozmiarze 22 x 15 mm, wykonać tampodruk lub nadruk UV. Korpus przysto- sowany jest żetonów o rozmiarze 2 zł. Wielkość korpusu wraz z żetonem to: 29 x 50 mm.
galeria »
 
żetony
Breloki plastikowe z żetonem - DUO
Żeton DUO
(24 x 20 mm)
 
Żetony plastikowe do wózków sklepowych i bagażowych wykonane z plastiku ABS kolorystycznie dobierane na bazie wzornika RAL (przy dużych nakładach). Na korpusie z dwóch stron można przykleić naklejkami żywiczne 3D o rozmiarze 24 x 20 mm, wykonać tampodruk lub nadruk UV. Korpus przysto- sowany jest żetonów o rozmiarze 2 zł lub 1€. Wielkość korpusu wraz z żetonem 1E to: 30 x 53 mm.
galeria »
 
żetony
Breloki plastikowe z żetonem - MAX
Żeton MAX
(20 x 29 mm)
 

Żetony plastikowe do wózków sklepowych i bagażowych wykonane z plastiku ABS kolorystycznie dobierane na bazie wzornika RAL (przy dużych nakładach). Na korpusie można przykleić naklejkę żywiczną 3D o rozmiarze 20 x 29 mm, wykonać tampodruk lub nadruk UV. Korpus przysto-sowany jest żetonów o rozmiarze 2 zł lub 1€. Wielkość korpusu wraz z żetonem 1E to: 26 x 62 mm.

galeria »
 
żetony
Żetony plastikowe drukowane
Żeton
drukowany
(2 zł i 1€)
 

Żetony plastikowe do wózków sklepowych i bagażowych wykonane z plastiku ABS kolorystycznie dobierane na bazie wzornika RAL (przy dużych nakładach) o rozmiarze 2 zł i 1€. Nadruk można wykonać techniką tampodruku lub UV na obu stronach.

galeria »
 
żetony
Żetony plastikowe z logiem przestrzennym
Żeton 3D
(2 zł i 1€)
 

Żetony plastikowe do wózków sklepo-wych i bagażowych o rozmiarze 2 zł i 1€ wykonywane są techniką formowania wtryskowego polegającą na wtryskiwa-niu uplastycznionego tworzywa (ABS) do formy, w której ono zastyga. Z tego powodu do każdego z realizowanych projektów konieczne jest wykonanie wkładek do formy wtryskowej. Modelo-wanie wkładek i dobór kolorystyczny na bazie wzornika RAL wykonujemy przy dużych nakładach (pow. 100.000 szt.).

galeria »
 
żetony